Designové Řady plotů Řady plotů

Hliníkové ploty

Style

Moderní design pro moderní domy. Designový plot pro moderní stavby nese název STYLE. Jedná se o jednoduchý, ale přitom velmi zajímavý styl.

Aero

Design okenní žaluzie. Okenicový plot s označením AERO je nejžádanějším designem v naší nabídce.

Elipso

Designováno jako slunolam. Moderní hliníkový plot ELIPSO je zajímavé řešení podobající se slunolamům, které se používají ve stínící technice.

Grid

Kubistický design. Hliníkový plot s označením GRID je zajímavé řešení pro milovníky hranatých tvarů.

Wall

Moderní a neprůhledný design. Designová řada WALL je moderní řešení, které je zcela neprůhledné. Kombinací dvou hliníkových profilů dochází k zajímavému efektu.

Otázky a odpovědi

Cena plotu závisí na mnoha parametrech jako je rozměr (šířka x výška), zvolená výplň, barva a jiné. Kvalitní hliníkový plot má vyšší pořizovací cenu než oplocení ze dřeva nebo plastu, ale jeho nespornou výhodou je stálost materiálu a žádné další investice na jeho údržbu. Hliníkový plot má punc luxusu a bude Vám skvěle sloužit celý život.

Co plot to originál, každý z našich zákazníků si kombinuje jednotlivé prvky designu na základě vlastních preferencí a cena se pokaždé liší. Dále cenu ovlivňuje lokalita instalace a připravenost na místě stavby.

Standardní termín výroby je 6-8 týdnů. Jsme si vědomi, že je to poměrně dlouhá doba. Naše výrobky však dodáváme ve vysoké kvalitě a dbáme na každý detail. Dále je v této době zohledněna i výrobní kapacita. Přes stanovený termín nejede vlak.

  • Nejdříve přijedeme a probereme Vaše potřeby a nápady.
  • Zaměříme místo stavby a naceníme Váš vysněny plot
  • Vyrobíme bránu a plotové dílce. Pokud se domluvíme, pracujeme mezitím na místě stavby, kde připravíme vše pro následnou montáž
  • Namontujeme Vám bránu a plotové dílce a vykouzlíme Vám úsměv na rtech

Style

Moderní design pro moderní domy

Designový plot pro moderní stavby nese název STYLE. Jedná se o jednoduchý, ale přitom velmi zajímavý styl. Plotové výplně jsou vyrobeny z profilu 50×30, a jsou uloženy horizontálně. Tato designová řada se dodává pouze průhledná s minimální mezerou, kterou si zákazník vybere dle vlastních preferencí. Profily se instalují na hliníkové rámy nebo sloupy a jsou tak předsazeny, nebo naopak utopeny. Maximální délka designového plotu je 6000 mm. Při větších rozměrech plotového pole dále osazujeme zpevňující prvky, které zajistí jeho dokonalou pevnost. Spojovacím prvkem je výhradně nerezový materiál.

Aero

Design okenní žaluzie

Okenicový plot s označením AERO je nejžádanějším designem v naší nabídce. Hliníková lamela připomíná vzhled venkovních žaluzií, které jsou pro dnešní novostavby velmi oblíbené. Díky tvaru lamely můžete zvolit plot zcela neprůhledný, nebo zvolit libovolnou mezeru a vytvořit tak jeho průhlednou variantu. Standardně se plot vyrábí v horizontálním uložení. Maximální délka plotového pole v tomto designu činí 6000 mm. Při větších rozměrech plotového pole dále osazujeme zpevňující prvky, které zajistí jeho dokonalou pevnost. Spojovacím prvkem je výhradně nerezový materiál.

Elipso

Designováno jako slunolam

Moderní hliníkový plot ELIPSO je zajímavé řešení podobající se slunolamům, které se používají ve stínící technice. Díky tvaru lamely můžete zvolit plot zcela neprůhledný, nebo zvolit libovolnou mezeru a vytvořit tak jeho průhlednou variantu. Dále jsme schopni lamely natočit pod úhlem 45° a vytvořit tak efekt procházejícího světla. Standardně se plot vyrábí v horizontálním uložení, ale jsme schopni instalovat výplň do hliníkového rámu a díky tomu uložit lamely i vertikálně. Maximální délka plotového pole v tomto designu činí 6000 mm. Při větších rozměrech plotového pole dále osazujeme zpevňující prvky, které zajistí jeho dokonalou pevnost. Spojovacím prvkem je výhradně nerezový materiál.

Grid

Kubistický design

Hliníkový plot s označením GRID je zajímavé řešení pro milovníky hranatých tvarů. Lamela je v tomto designu natočena pod úhlem 30° a odhaluje se ze dvou směrů současně. Zároveň tak tvoří efekt procházejícího světla. Díky tvaru lamely můžete zvolit plot zcela neprůhledný, nebo zvolit libovolnou mezeru a vytvořit tak jeho průhlednou variantu. Tento design vyrábíme v horizontálním uložení. Maximální délka plotového pole v tomto designu činí 6000 mm. Při větších rozměrech plotového pole dále osazujeme zpevňující prvky, které zajistí jeho dokonalou pevnost. Spojovacím prvkem je výhradně nerezový materiál.

Wall

Moderní a neprůhledný design

Designová řada WALL je moderní řešení, které je zcela neprůhledné. Kombinací dvou hliníkových profilů dochází k zajímavému efektu. Pro dokonalý vzhled kombinujeme různé barvy. (například antracid a leštěný hliník) Na přání zákazníka můžeme dodat více velikostí profilů za individuální příplatek. Tento moderní plot se dodává pouze v neprůhledném provedení. Maximální délka plotového pole v tomto designu činí 6000 mm. Při větších rozměrech plotového pole dále osazujeme zpevňující prvky, které zajistí jeho dokonalou pevnost. Spojovacím prvkem je výhradně nerezový materiál.

Poptávka